Blog o mopsie, życiu i świecie marzeń

piątek, 14 kwietnia 2017

Wesołych Świąt i wzajemnie

Wszystko zaczęło się od rozmowy z koleżanką, spotkaną przypadkiem na ulicy, a wyglądało to mniej więcej tak:

- Co tam słychać? Jak przygotowania do świąt? Okna już umyłaś?
- Nie...
  (...)
- Trzymaj się i Wesołych Świąt!
- Wzajemnie.

Wtedy zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy na pewno przeżywamy ten czas w pełni go wykorzystując. Czy Święta Wielkanocne powinny kojarzyć się z myciem okien i przygotowywaniem jedzenia na dziesięć osób (pomimo, że spędzamy je tylko we czwórkę), a jeden z największych dylematów powinien brzmieć "babka, czy mazurek"?


relaks, kawa i rogale


Słuchaj jednym uchem

Jeżeli ktoś ma ochotę sprzątać i gotować do upadłego - nie mam nic przeciwko, ale pozwólcie też, że zostawię swoje okna w spokoju. Grzecznie wysłuchałam komentarzy, ale swoich racji nie przedstawiałam, bo czułam, że nie ma to najmniejszego sensu. Zamierzam spędzać każde święta z najbliższymi i korzystać ze wspólnych chwil ile tylko wlezie, a nie, padać na łóżko ze zmęczenia.
Zresztą, pies też stwierdził, że nie będzie się przemęczać... ;)

śpiący mops


Mamy tylko jeden dodatkowy dzień wolnego i życzę Wam, żebyście go w pełni wykorzystali. Bądźcie radośni i poświęćcie bliskim dużo uwagi, bo to przecież o to najbardziej chodzi w tym nadchodzącym czasie. Wesołych Świąt, dużo zdrowia i żeby nigdy nie brakowało Wam motywacji do spełniania marzeń!
SHARE:

6 komentarzy

 1. Miło w przed świątecznym okresie, pełnym domowych obowiązków zaczytać się w kolejnym ciekawym poście!Teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam myjąc cały dzień okna heheh, wierna czytelniczka życzy Wesołych Świąt i pamiętajcie o uściskach dla mopsika!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, żebyś Ty czuła się dobrze, a jak umycie okien sprawia Ci przyjemnośc, to czemu nie :) Z umiarem, wszystko jest dobre. Dziękuję za odwiedziny i razem z mopsem ślemy uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram! Świetny wpis. Nie umyłam nawet w tym roku okien i świat mi się przez to nie zawalił. Wręcz przeciwnie, pełen relak�� Umyje po świetach��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też wolę sobie rozkładać sprzątanie w czasie i nawet sprawia mi to wtedy przyjemność.
   Pozdrawiam i życzę owocnego relaksu :)

   Usuń
 4. Pięknie napisane ! <3 święta prawda :) świąteczne uściski dla Was ;*

  OdpowiedzUsuń

Blogger Template Created by pipdig